Poznaj nasz personel

Lek.stom. Wioletta Kowalska

Specjalista Ortodonta

 

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku, członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Od wielu lat prowadzę Praktykę Ortodontyczną w Szczecinku, lecząc wady zgryzu u dzieci i dorosłych przy zastosowaniu aparatów ruchomych i stałych.

Pasja do ortodoncji, wieloletnie doświadczenie oraz potwierdzone Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym wiedza i umiejętności pozwalają mi leczyć Pacjentów w każdym wieku, zgodnie z najwyższymi standardami.

Swoją wiedzę i pasję do ortodoncji ciągle rozwijam i pogłębiam, uczestnicząc w licznych zjazdach, sympozjach i kursach ortodontycznych prowadzonych przez wybitnych wykładowców zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Wolne chwile poświęcam na realizację pasji jaką są podróże, książki i muzyka.

Lek.stom. Grzegorz Kowalski

Chirurg Stomatolog

 

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku, specjalistą chirurgii stomatologicznej,członekiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Od lat prowadzę Poradnię Chirurgii Stomatologicznej zajmując się m. in. chirurgicznym usuwaniem zębów, odsłanianiem zębów zatrzymanych ze wskazań ortodontycznych oraz usuwaniem zmian na błonie śluzowej.

Zajmuję się także rehabilitacją protetyczną pacjentów – odtwarzaniem utraconych tkanek zębów za pomocą koron oraz braków zębowych za pomocą mostów, a w przypadku większych braków zębowych – wykonuję protezy zębowe. Uczestniczę także w licznych kursach prowadzonych przez wykładowców z Polski i zagranicy.

Wolne chwile poświęcam na realizację pasji jaką są podróże.

Masz pytania? Zadzwoń do nas
Call Now Button